محل تبلیغات شما

?I’ll come if necessary.
 اگه ضروری باشه میام.

?I don’t mind if it’s hot.
 داغم باشه مهم نیست (اشکالی نداره داغ باشه)

?You can go if you want to.
 اگه بخوای میتونی بری.

?I wouldn’t do it if I were you.
 اگه جات بودم اینکارو نمیکردم.

?I will go there even if it rains
 اونجا خواهم رفت حتی اگه بارون بیاد.

?How can I tell if I’m really in love?
 چجوری میتونم بگم اگه واقعا عاشق باشم ؟!

?She asked him if he was a student at this school.
 ازش پرسید که ایا در این مدرسه دانش اموزه بوده.

?What would you do if you saw a man from another planet?
 اگه یه نفر از یه سیاره دیگه رو ببینی چکار میکنی ؟!

?I’m willing to take care of your children, if you want me to.
 اگه ازم بخوای ، مشتاقم که از فرزندانت نگه داری کنم.

?If you only had one more week to live, what would you spend your time doing?
 اگه فقط یه هفته دیگه برای زندگی داشتی ،وقتتو با چه کاری میگذروندی ؟

?I think if I talked more often with a native speaker, my English skills would improve quickly.
فکر میکنم اگه بیشتر وقتها با متکلمان بومی حرف میزدم مهارت انگلیسی من به سرعت بهبود پیدا میکرد.

موسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان انگلیسی به صورت فشرده با اساتید تحصیل کرده و باتجربه از کشور انگلیس و آمریکا و همچنین آمادگی برای آزمون های های TOEFL – IELTS و آموزش زبان انگلیسی در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات می باشد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم

تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مای ،تدریس خصوصی زبان انگلیسی در اصفهان ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کرج ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شیراز ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تبریز ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی اصفهان

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

تدریس خصوصی زبان در منزل ، تدریس خصوصی زبان در منزل اصفهان ، تدریس خصوصی زبان ، آموزش خصوصی زبان  ، قیمت تدریسخصوصی زبان انگلیسی در منزل ، هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در خانه ، آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در منزل

عناوین مطلب:

تدریس خصوصی زبان آلمانی

همه چیز درمورد سیم بکسل و کاربردهای آن

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

زبان ,خصوصی ,if ,you ,انگلیسی ,تدریس ,خصوصی زبان ,در منزل ,انگلیسی در ,تدریس خصوصی ,زبان انگلیسی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

$$افغــــانــــــــــم pe3arE گــــل $$ ALONE BUT ALIVE